Integracyjne Atrakcje na Event, Gry Scenariuszowe

Integracyjne Atrakcje na Event, Gry Scenariuszowe

GRY SCENARIUSZOWE TEAMBUILDING

Przeniesienie się wyobraźnią do starożytnych lub futurystycznych czasów stanowi świetną rozrywkę, kiedy wspólnie rywalizuyjemy w podziale na mniejsze grupy i przybieramy określone role. Niezwykłe okoliczności jak zamki, wyjątkowo położone hotele lub też specjalnie przygotowane obszary plenerowe dodają szczególnego smaku fabule, którą dla Państwa przygotowyjemy tworząc scenariusze atrakcji teambuilding dla grup.

Konstruujemy na podstawie Państwa preferencji określony scenariusz, dopasowujemy do niego odowiadającą fabułę gry

Ze względu na miejsce atrakcji dzielimy na:

 • Gry Scenariuszowe i Atrakcje Outdoor (na zewnątrz) w tym Gry Terenowe
 • Gry Scenariuszowe i Atrakcje Indoor (wewnątrz w sali szkoleniowej)

ATRAKCJE i GRY INDOOR (wewnątrz hotelu bądź w zadaszonych pomieszczeniach):

CSI: KRYMINALNE  ZAGADKI

Kryminalne Zagadki – Gra Scenariuszowa

Tajna organizacja pozarządowa straciła kilku swoich najlepszych agentów . Trzy niewyjaśnione zbrodnie w przeciągu tygodnia : Londyn , Nowy York a teraz właśnie to miejsce w którym się znajdujecie . Organizacja zgłasza się do Was z prośbą o pomoc przy rozwikłaniu tej zawiłej zagadki . Wcielając się w tajnych detektywów będziecie mieli za zadanie na podstawie zebranych dowodów , zeznań świadków oraz własnej intuicji odtworzyć bieg zdarzeń ,zweryfikować motyw oraz wskazać potencjalnego zabójcę . Do dyspozycji uczestników będą profesjonalne narzędzia detektywistyczne oraz realistycznie przygotowana scenografia.

Gra team building skierowana głównie do fanów filmów i seriali o tematyce kryminalnej , wspaniała drużynówka oparta na systemie rotacyjnym w którym każda ekipa dochodzeniowa ma za zadanie zebrać jak najwięcej dowodów w sprawie . Grupa która będzie najbliżej rozwiązania wygrywa . Gra nie wymaga od uczestników specjalnej sprawności fizycznej . Gra doskonale otwiera wyobraźnię co skutkuje świetną integracją w zespole .

Optymalna ilość uczestników od 15-50

Czas trwania około 2,5h

WARSZTATY FILMOWE

Niezwykle kreatywna integracja która swą formułą zainteresuje nawet najbardziej wymagających . Celem tego wydarzenia jest stworzenie własnego filmu fabularnego w którym każdy uczestnik bez problemu odnajdzie swą role w zespole . Zaczynając od stworzenia scenariusza , wyznaczenia reżysera i obsadzeniu ról po dobranie odpowiednich elementów scenografii i charakteryzacji . Całość zabawy przebiega pod czujnym okiem profesjonalistów którzy chętnie pomogą przy realizacji dzieła . Przygotowany przez uczestników materiał jest na miejscu kręcony, montowany i gotowy do emisji , która ma miejsce na wieczornej gali rozdania Oskarów . Najlepiej zrealizowana produkcja zostaje oceniana przez wszystkich uczestników wyłaniając przy tym zwycięzców różnych pod kategorii takich jak : Najlepsza rola pierwszoplanowa , najlepsza scenografia lub najlepszy scenariusz .

Atrakcja szczególnie rekomendowana dla kreatywnych , pełnych wyobraźni i marzących o czerwonych dywanach pasjonatów sztuki filmowej . Bez względu na wiek i możliwości fizyczne , na planie filmowym nie zobaczymy żadnej istoty niezaangażowanej w produkcje .Tematyka filmowa oraz dokładny przebieg jest ustalana indywidualnie . Jest możliwość nakręcenia konkretnych scen ze znanych filmów , ale także tworzenie dowolnych form ,przykładowo krótkich spotów reklamowych z lokowaniem produktu Państwa Firmy.

Optymalna liczba uczestników od 10-50

Czas trwania od 3- 5h + finalny wieczór około 1h

LIP DUB

Kręcenie teledysku to nie lada wyzwanie zwłaszcza kiedy wszystkie sceny muszą być nakręcone nieprzerwanie jednym ujęciem . Wymaga to od uczestników pewnej koncentracji i wyczucia , ale też sprawia że zabawa wkracza na wyższy poziom integracji i komunikacji w zespole  . Lip Dub to rodzaj amatorskiego wideoklipu w którym występujące osoby udają że wykonują piosenkę poruszając ustami zgodnie z tekstem wybranego utworu . Historia którą przedstawiają uczestnicy nie musi być związana z treścią , liczy się dobra zabawa , nietuzinkowa koncepcja dzieła (zwłaszcza choreografia ) oraz żeby brała w tym udział jak największa ilość osób . Do dyspozycji uczestników są :

-Liczne rekwizyty , przebrania oraz profesjonalne charakteryzatorki które pomogą dobrać odpowiedni styl i charakter przedsięwzięcia dzięki czemu każda produkcja może stać się niepowtarzalnym widowiskiem .

-Profesjonalna ekipa filmowa która skręci a następnie zmontuje każdy klip , który następnie zostanie przedstawiony na wieczornej gali .

Rozrywka , kreacja i dyscyplina sprawiają że Lip Dub to wielowymiarowa forma integracji do której można zaprosić wszystkich zainteresowanych dobrą zabawą .Utwory oraz tematyka  na których będą pracować uczestnicy dobieranie są w porozumieniu z klientem .

Gra nie wymaga od uczestników specjalnych sprawności fizycznych , ale mile widziana jest szeroka wyobraźnia .

Liczba uczestników od 10-100

Czas trwania 2-4h + wieczór tematyczny około 1h

MASZYNA GOLDBERGA

Pamiętasz te czasy kiedy konstrukcje z domina powstawały na domowej posadzce ? , im więcej zestawów tym dłuższe dominowe zawijasy układane z najwyższą starannością i precyzją by przypadkiem nie potrącić jednego elementu bo …. lawina ruszyła !!!. I cała ta wielominutowa układanka żeby tylko móc obejrzeć kilkusekundowy pokaz , ale ile przy tym radości wie tylko ten kto miał z tą zabawą do czynienia .

Maszyna Rude Goldberga to nic innego jak tak zwany efekt domina z tą różnicą że do dyspozycji mamy setki elementów takich jak drewniane konstrukcje , platformy, zapadki , rynny , wahadła , spirale itd. Wszystkie uczestniczące osoby podzielone są na mniejsze podzespoły w których będą budować swój odcinek przyczynowo-skutkowy . Konstrukcje im bardziej zaskakujące tym lepsze . Gdy już każda drużyna skonstruuje własny element całej układanki będzie musiała w równie spektakularny sposób podłączyć się do sąsiedniej grupy . I ten moment kiedy po kilku godzinach maszyna zostaje wprawiona w ruch to niezapomniana chwila na którą oczekuje się z zapartym tchem … czy wszystko zagra tak jak chcieliśmy?

maszyna goldberga na event firmowy www.amadeusevent.pl pomysł na event dla grupy atrakcja integracyjna integracja
Ogranizacja Warsztatów Kreatywnych Maszyna Goldberga – zdjęcie pracy jednej z grup na evencie firmowym

Dla tych którym z wrażenia nie udało się nadążyć za pędzącą machiną lub dla tych którzy chcieliby dokładnie prześledzić elementy konstrukcji i mechanizmu utworzonego dzieła  oferujemy wideo relację z zabawy .

Niezwykle twórcza forma integracji otwierająca drzemiące wewnętrznie konstruktorskie i designerskie zamiłowania każdej kreatywnej osoby . Liczyć się tu będzie praca w zespole , komunikacja i pomysłowość , łącząca w sobie  jednocześnie rywalizację pomiędzy poszczególnymi grupami (stworzenie najciekawszego elementu całej układanki) które finalnie pracują na jeden wspólny sukces .

Gra nie wymaga od uczestników specjalnych umiejętności fizycznych , mile widziana szeroka wyobraźnia i pomysłowość .

MASZYNA RUDE GOLDBERGA – TEAMBUILDING KREATYWNY – POMYSŁ NA KREATYWNĄ RPZRYWKĘ DLA GRUP
Atrakcje teambuilding, jak maszyna goldberga w wykonaniu Amadeusevent to świetna okazja do praktycznego trenowania współpracy, kreatywności, pomysłowości i wielu innych aspektów pracy jako całość zespołu. Dzięki ogromnej ilości dostępnych rozwiązań i materiałów uczestnicy świetnie się bawią i rozwijają twórczą współpracę, która przydaje się w każdej firmie.
Czas trwania: 2-3 godziny
Wielkość grupy: 20 – 100 osób
W ofercie zawiera się :

 • Czas trwania: 2-3 godziny
  W ofercie zawiera się :
 • Wielkość grupy: 20 – 100 osób
  W ofercie zawiera się :
 • prekonstrukcja maszyny – podstawy stanowiskowe dla każdej grupy
 • ponad 1000 elementów do wykorzystania w różnej postaci
 • obsługa: prowadzący+asystenci koordynujący prace
 • logistyka
 • nagrody dla uczestników
 • pamiątkowy film z uruchomienia

WRECK TUNNING

Kto nigdy nie marzył o odpicowaniu swojej bryki ? pewnie znajdzie się kilku ochotników , ale zapewniamy że nawet takie osoby odnajdą swoje ukryte talenty w dziedzinie designu i dadzą się porwać w wir tworzenia nowych pojazdów . Liczne elementy do tunningu sprawią że ta forma ekspresji pochłonie uczestników nawet na parę godzin . Dołączając do tego drużynową rywalizację można się spodziewać naprawdę ciekawych form .


Optymalna liczba uczestników 10-100

Atrakcja na świeżym powietrzu . Ilość wraków do ustalenia . Czas trwania 1,5-3h.

ATRAKCJE i GRY OUTDOOR
(gry terenowe i atrakcje w plenerze):

POSZUKIWANIE SKARBÓW

Klimatyczna gra integracyjna w której przeniosą się Państwo w świat pogańskich leśnych duchów i wodnych rusałek . Przebędziecie ciekawą drogę poprzez zgłębienie wiedzy na temat Słowiańskich obrzędów oraz wsłuchacie się w dźwięki przyrody a to wszystko przy akompaniamencie aromatycznych ziół i ciekawych instrumentów na żywo .Świetna zabawa dzięki której nie tylko obudzicie w sobie ducha rywalizacji , ale jednocześnie zdołacie się zrelaksować i wyciszyć co przy wszechobecnym pędzie jest niezbędne aby utrzymać równowagę fizyczną i umysłową .

Team Building polegający na rywalizacji drużynowej , opierający się na systemie rotacyjnym w którym każda drużyna ma za zadanie zdobycie punktów na poszczególnych stanowiskach . Bardzo przyjemna i lekka gra nie wymagająca od uczestników specjalnych zdolności fizycznych .

Optymalna ilość uczestników od 15-80

Czas trwania około 2h.

EXTREME CHALLENGE

Atrakcja  indywidualnie dopasowana do potrzeb klienta, dostępna w kilku wariantach , m.in. jest możliwa organizacja w formie rywalizacji lub jako luźna forma spędzenia wolnego czasu podczas integracji Państwa firmy . Wieloletnie doświadczenie w branży eventowej pozwoliło nam zbudować sporą bazę sprawdzonych podwykonawców w dziedzinie extreme , dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić państwu najwyższą jakość oferowanych usług oraz zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo podparte wiedzą i doświadczeniem. Do każdej przygody Extreme dołączamy GRATIS dodatkowe ubezpieczenie każdego uczestnika .

 Zorganizujemy dla Państwa takie atrakcje jak :

-Offroad –Quady –Buggy –Paralotnie –Ścianki wspinaczkowe –Tory przeszkód –Dmuchańce –Tyrolki –Spływy kajakowe –Rafting –Paint Ball –łucznictwo –Strzelnice –Survival –Skoki spadochronowe –Bungge –Tor wyścigowy (jazda samochodami sportowymi w asyście znanych kierowców rajdowych) –Techniki linowe –Gokarty –Nurkowanie –Narty –Snowboard-Skutery Śnieżne

Extremalne Konkurencje  

to bogata oferta skierowana do klientów preferujących aktywną formę wypoczynku , lubiących przygody w których skoki adrenaliny to podstawa dobrego samopoczucia . Tu wyższy poziom sprawności fizycznej i psychicznej jest mile widziany ,natomiast nie wyklucza on uczestnictwa w zabawie raczkujących w temacie lub zupełnych laików , którzy dopiero postanowili zakosztować tej formy aktywności . Każdą z powyższych atrakcji dopasujemy indywidualnie do stopnia zaawansowania uczestników .Czas trwania zależny od ilości atrakcji .

Optymalna liczba uczestników od 5-200

SURVIVAL

Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś co byś zrobił gdybyś nagle znalazł się na środku pustyni lub w lesie ? Bez telefonu , kompasu , wody ? Pewnie myślisz że ciebie to zupełnie nie dotyczy … otóż może i fakt że prawdopodobieństwo że Cię to spotka jest minimalne , ale jeśli jesteś żądnym przygód miejskim Indiana Jones i chciałbyś po prostu zobaczyć jak to jest i zgłębić wiedzę na temat przetrwania w trudnych warunkach to świetnie trafiłeś !

Atrakcja dostępna w dwóch wariantach :

Real Survival – Autentyczna  przygoda w terenie tylko dla prawdziwych wilków . Uczestnicy zgłębiają wiedzę i techniki podczas krótkiej wyprawy , pozbawieni udogodnień będą mogli poczuć się jak podczas prawdziwego zdarzenia . Budowanie schronienia , uzdatnianie wody , zdobywanie pożywienia , określanie kierunku , rozpalanie ognia to podstawy dzięki którym już zawsze poradzisz sobie w każdych warunkach . Czas trwania 1-2 dni .

Soft Survival (warsztaty survivalowe ) – Atrakcja  organizowana na terenie hotelu lub obiektu w którym przebywa grupa . Gra oparta na systemie rotacyjnym , drużyny rywalizują między sobą wykonując na poszczególnych stanowiskach zadania związane z radzeniem sobie w trudnych warunkach , zgłębiając tym samym wiedzę na temat survivalu.

Dane kontaktowe

Dane do Faktury / Invoice Data:

Amadeus Event Amadeusz Rybica
ul. Stalmacha 11,
43-430 Skoczów
Poland
NIP/VAT Number:
PL 548-256-28-09

Oddział Warszawa / woj. Mazowieckie:
ul. Kolejowa 45
01-210 Warszawa

Numer rachunku bankowego:

MBANK(PL): 38 1140 2004 0000 3002 7934 4935

Zapytania:

Tel: (+48) 785 921 884
kontakt@amadeusevent.pl

Formularz kontaktowyTranslate »