Integracja i Teambuilding

Integracja i Teambuilding

Budowanie dobrych relacji w zespołach poprzez Zajęcia Integracyjne Teambuilding

Jako firma z doświadczeniem doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę w biznesie odgrywają relacje . Zbudowanie odpowiedniej platformy biznesowej z klientami , kontrahentami czy pracownikami to nie lada wyzwanie , a pierwsze wrażenie robi się tylko raz . Jak wiadomo zadowolony klient wraca , a doceniony pracownik z zaangażowaniem przyczynia się do umocnienia firmy . Oprócz względów finansowych które są bardzo ważne , w obecnych czasach wiecznego pośpiechu coraz większą rolę odgrywa możliwość relaksu , aktywnego wypoczynku i dobrej zabawy , nie wykluczając w tym czasie realizacji nowych przedsięwzięć czy nawiązywania świeżych kontaktów biznesowych . Te wszystkie aspekty wpływają na wzmożoną produkcję endorfin a co za tym idzie na zadowolenie jednostki .

Przygotowując taki rodzaj rozrywki  pragniemy stać się Państwa partnerem i dołożyć wszelkich starań aby relacje które chcecie zbudować z Waszymi gośćmi  osiągnęły odpowiedni status . Dlatego oddając nam swoje zaufanie macie Państwo gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług i atrakcji .

Teambuilding i gry integracyjne to świetne rozwiązanie aby umocnić lub nawiązać nowe relacje w zespole , rozluźnić atmosferę lub rozwinąć umiejętności współdziałania w grupie .

Niezapomniane Miejsca na Eventy

Podstawą dobrych emocji są wyjątkowe miejsca – im bardziej dyskretne i położony bliżej natury hotel, tym lepiej czują się goście.

Wyjątkowe miajsca do zwiedzania oraz ciekawe atrakcjebudujące zespół zabiorą uczestników wyjazdu w szaloną podróż, której granice pisze jedynie wyobraźnia!

Podczas gier scenariuszowych Teambuilding wcielą się Państwo w role jak na planie filmowym i mają Państwo do wykonania zadania w mniejszych podgrupach, w tym przemiewszczanie się i zadania logiczne. Porzucenie utartych schematów myślenia, twórcze katharsis oraz spontaniczna improwizacja to świetne stymulatory pozytywnych emocji w grupie. Dzięki nim naturalnie kształtują się liderzy, możliwe do rozpoznania są reakcje pod presją czasu i sytuacji.

Dzięki Atrakcjom Teambuilding i Kreatywnym Zadaniom :

Uczestnicy lepiej się nawzajem poznają

Ukierunkjowują się na cel

Przełamują dotychczasowe bariery i ograniczenia

Rozładowują atmosferę, ładują pozytywną energią dzięki uczynnej kreatywności i ekspresji

Poprzez pozytywne wspomnienia odnajdują lepszą identyfikację z firmą oraz kolegami z pracy.

Proponujemy Atrakcje Teambuilding jak:

– Off-road
– Spływy pontonowe
– Tyrolka
– Nauka tańca
– Parki linowe
– Skutery wodne
– Skoki spadochronowe
– Żeglowanie
– Rejsy
– Jeździectwo
– Sztuki walki, samoobrona Krav Maga
– Nurkowanie
– Joga
– Kuligi
– Paintball
Warsztaty kulinarne


Bogaty Wybór
Gier Scenariuszowych : Gry Indoor i Outdoor – atrakcje, w których uczestnicy w podziale na mniejsze grupy rywalizują bądź współpracują ze sobą. Scenariusza pisane na życzenie klienta, z zastosowaniem określonej fabuły jak 
seriale i filmy (Lost, Vikings, The 100, Gomorra, Sherlock, Mission Impossible, Casino Royale)

 

Dane kontaktowe

Dane Firmy:

Oddział Śląsk :
Ul. Tenisowa 12
43-300 Bielsko-Biała

Oddział Warszawa / woj. Mazowieckie:
ul. Kolejowa 45
01-210 Warszawa

NIP: 548-256-28-09
REGON: 367945897

Numer rachunku bankowego:

51 1140 2004 0000 3002 7221 1127 (Mbank)

Zapytania:

Tel: (+48) 785 921 884
kontakt@amadeusevent.pl

Biuro (9.00 - 14.00 ) :
Tel: 698 198 135
biuro@amadeusevent.pl

Podwykonawcy / Oferty Współpracy:
oferty@amadeusevent.pl

Formularz kontaktowy